PRIVATUMO POLITIKA

Ši privatumo politika paaiškina kokia informacija yra renkama kai lankotės mūsų interneto svetainėje arba naudojatės mūsų teikiamomis paslaugomis. Taip pat, rasite išsamią informaciją kur Jūsų pateikta informacija yra naudojama.
Mes pasiliekame teisę keisti InKlaipėda privatumo politiką. Visi pakeitimai įsigalioja iškarto nuo jų paskelbimo dienos ir apie juos mes informuojame Jus šioje interneto svetainėje ar bet kokiomis kitomis priemonėmis. Jūsų tolimesnį naudojimąsi mūsų interneto svetaine laikysime kaip sutikimą su mūsų Privatumo politika.

I. INFORMACIJA, KURIĄ MES RENKAME

Kai mes kalbame apie “asmeninę informaciją” šiose taisyklėse, mes turime omenyje informaciją apie įrenginį, bei informaciją apie užsakymo informaciją.

I.I INFORMACIJA APIE ĮRENGINĮ

Jums apsilankius svetainėje, mes automatiškai renkame informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų interneto naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos jūsų prietaise įdiegtus slapukus. Be to, jums naršant svetainėje, renkame informaciją apie atskirus jūsų tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, kokias svetaines ar paieškos terminus nurodėte į svetainę, ir informaciją apie tai, kaip jūs sąveikaujate su svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją mes vadiname “informacija apie įrenginį”.

Surenkame informaciją apie įrenginius naudodami šias technologijas:
– “Slapukai” – tai duomenų failai, kurie pateikiami jūsų įrenginyje arba kompiuteryje ir dažnai apima unikalų anoniminį identifikatorių. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos išjungti, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.
– “Žurnalų failai” seka veiksmus svetainėje ir renka duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, nuorodas / uždaromus puslapius ir datos / laiko žymes.
– “Žiniatinklio švyturiai”, “Žyma” ir “Pikseliai” yra elektroniniai failai, naudojami informacijai apie tai, kaip naršote svetainėje, įrašyti. (Reklamos kampanijoms naudojame surinkta Facebook/Adwords pixel informaciją)

I.II UŽSAKYMO INFORMACIJA

Atliekant pirkimą arba bandant įsigyti prekę mūsų svetainėje, mes renkame informaciją, įskaitant jūsų vardą, atsiskaitymo adresą, pristatymo adresą, mokėjimo informaciją, elektroninio pašto adresą ir telefono numerį. Šią informaciją mes vadiname “užsakymo informacija”.

 1. KUR NAUDOJAME JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ?Surinktą informaciją mes naudojame tam, kad įvykdytume visus užsakymus, pateiktus per svetainę (įskaitant jūsų informaciją apie mokėjimą tvarkymą, pristatymo organizavimą ir sąskaitų faktūrų ir (arba) užsakymo patvirtinimų pateikimą). Užsakymo informacija taip pat naudojama:
  – Ryšio palaikymui (pranešimai apie siuntos statusą, klientų aptarnavimas ir t.t.);
  – Užsakymų tikrinimui dėl galimo pavojaus ar sukčiavimo; ir
  – Atsižvelgiant į jūsų interesus siųsime jum naudingą turinį, bei retkarčiais pranešime apie išpardavimus arba kitas akcijas mūsų parduotuvėje.
  – Užsakomoji informacija gali būti panaudota remarketingo kompanijose, kad perduoti mūsų manymų naudingą, įdomų turinį arba pasiūlymą (remarketinimo kampanijos vyksta per Facebook/Adwords).Informaciją apie įrenginį naudojame, kad galėtume tikrinti potencialią riziką ir sukčiavimą (pagrinde IP adresą), ir visumoje tobulinti ir optimizuoti mūsų svetainę (pvz., suvesti analizę apie tai, kaip mūsų klientai naršo ir sąveikauja svetainėje, bei įvertinti mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

  III. JŪSŲ ASMENINĖS INFORMACIJOS PASKIRSTYMAS

Mes dalinamės jūsų asmeninę informaciją su trečiosiomis šalimis, tam kad svetainė ir mūsų tiekiamos paslaugos pilnai funkcionuotų, kaip aprašyta aukščiau. Mes taip pat naudojame “Google Analytics”, kad suprasti, kaip mūsų klientai naudojasi svetaine. Sužinoti daugiau apie tai, kaip “Google” naudoja jūsų asmeninę informaciją, galite čia: https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/. Taip pat galite save ištrinti iš “Google Analytics” čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Taipogi mes galime pasidalinti jūsų asmenine informacija, kad atitkti galiojančius įstatymus ir taisykles, pvz., reakcija į teismo šaukimą, paieškos įsakymą ar kitas teisines užklausas, bei savo teisių apsaugojimui.

IV. TIKSLINĖ REKLAMA

Kaip aprašyta aukščiau, mes naudojame jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume pateikti jums tikslinius skelbimus arba rinkodaros pranešimus, kurie, mūsų nuomone, jums gali būti įdomūs. Daugiau informacijos apie tai, kaip tikslinė reklama veikia, galite rasti “Network Advertising Initiative” (“NAI”) mokymo puslapyje adresu http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Galite atsisakyti tikslinės reklamos, naudodami toliau pateiktas nuorodas:
– “Facebook”: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads
– “Google”: https://www.google.com/settings/ads/anonymous
– Bing: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads
– Jei norite, kad apie jus būtų ištrinta visa informacija, prašome kreiptis